banner

Tisk samolepicích etiket

Výroba samolepicích etiket probíhá technologií UV flexo. Tvary etiket nejsou kromě maximální šířky 320 mm a délky 553 mm ničím limitovány a vždy záleží na požadavku zákazníka. Při tisku můžeme použít až osm barev současně s možností následné povrchové úpravy lakováním, nebo laminací. Laminace se uplatňuje zejména v těch případech, kdy jsou kladeny vysoké nároky na odolnost etikety vůči mechanickému poškození, popřípadě působení různých chemikálií. Pro tisk etiket máme k dispozici široké rozpětí jednotlivých druhů materiálů, od papírů až po fólie. Konečná podoba dodávek etiket jsou kotouče v požadovaných návinech na dutinkách o průměru 25, 40, 70 a 76 mm, popřípadě můžeme etikety dodávat v arších.

Kromě klasických samolepicích etiket se zabýváme celou řadou dalších produktů jako jsou:

Bezpečnostní etikety
Plně ochrání vaše produkty. Umíme přidat prvky, jako je holografická ražba, barva viditelná pouze pod UV světlem, velmi drobné písmo či sofistikované výseky. Nebo tyto technologie zkombinujeme se speciálními materiály.
Peel off
Skvělý pomocník, když etiketa nepojme všechna potřebná slova nebo je třeba upřednostnit design. Povinné údaje lze umístit pod vrchní samolepku, kterou za označený růžek kdokoliv odlepí. Pod ní se skrývá druhá etiketa.
Rotační sítotisk
Etiketě dodá punc luxusní značky. Čisté linie, střídání matu a lesku, nános barvy, který je cítit dotekem ruky.
Horká nebo studená ražba
Dvě zušlechťovací technologie, které výrobkům dodají doslova na lesku. Studená ražba je navíc čím dál cenově příznivější. Metalického efektu už umíme dosáhnout u libovolného odstínu, nejen u obligátní zlaté a stříbrné.
Wash off
Sofistikovaná samolepicí fólie, která jde jako kouzlem snadno smýt ve vodní lázni. Navíc je transparentní, takže vypadá, jako by na výrobku žádná etiketa nebyla. Ideální produkt pro vratné nápojové obaly.

V návaznosti na samolepicí etikety zajišťujeme také termotransferový tisk na tiskárně TEC B-572. Maximální šířka tisku tohoto zařízení je 125 mm. Zákazníkům, kteří pro tisk využívají své vlastní zařízení, nabízíme dodávky čistých nepotištěných etiket, popřípadě předtištěných etiket.

Email byl úspěšně odeslán. Děkujeme!

Zde se můžete podívat na naše reference.

Žádám o cenovou nabídku na tisk samolepicích etiket

Základní údaje
Etiketa Orientace etikety
Materiál
Forma dodání
Informace o Vás